Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Orman Endüstri Mühendisliği

DUYURU!

 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Yaz Öğretimi Yönergesi Madde 6-(7)’ de“Bir dersin açılabilmesi için, o derse kayıtlı öğrenci sayısı, ön lisans ve lisans programlarında en az 15 (on beş) olmalıdır,” kararına istinaden, 2016-2017 Yaz Döneminde Bölümümüzde açılan derslere kayıtlı öğrenci sayısı 15 (on beş)’ i bulmadığından hiçbir ders açılmamıştır.

 

Önemli Not: Bölümümüzde Yaz Okulunda açılmayan dersler için harç yatıran öğrencilerin 17.07.2017 tarihine kadar Bölüm Sekreterimize dilekçe ile müracaat etmeleri halinde ödeme yapılacaktır.Bu tarihten sonraki başvurulara ödeme yapılmayacaktır.

 

Öğrencilerimize önemle duyurulur.


Yükseköğretim Kurumları İnternet Destekli Eğitim Portalı giriş yapmak isteyen öğrenciler "Öğrenci Kayıt" bölümünden kayıt olarak sisteme anında erişim sağlayabilirler.
Yükseköğretim Kurumları İnternet Destekli Eğitim Portalı giriş yaparken "Sistemde öğrenci bilginiz bulunamadı. Lütfen Üniversitenizin öğrenci işlerine başvurunuz" hatası alan öğrenciler Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına başvurarak, YÖKSİS'e öğrenci kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.